5 ארגונים שגובים תרומות בחינם

האם אתה נמצא בתהליך מכירת הבית שלך? האם אתה זקוק לאיסוף תרומה? אולי אתה מנסה להיפטר מהבלאגן שיהפוך את הנכס שלך לממכר בהרבה?

יכול להיות שאתה מנסה לצמצם, או אולי אתה מנסה לפנות מקום לדברים שמתאימים יותר לאורח החיים הנוכחי שלך? האם תרצה לתרום כמה מהחומרים שלך? אולי יש לך רהיטים שאף אחד לא רוצה שתשמח להרים?

אם אתה כמו רוב האנשים, מעבר דירה הוא זמן מעולה להיפטר מרבים מהדברים שאתה לא רוצה או זקוק להם יותר.

כך או כך, יש לך דברים שאתה צריך להיפטר מהם, ואתה רוצה למזער את מה שאתה באמת זורק – מה שאומר שהגיע הזמן למצוא מרכז תרומות, אידיאלי כזה שיאסוף את הדברים שלך בחינם.

במהלך השנים, לקוחות רבים שאלו אותי אילו חברות יאספו את התרומות שלך בחינם. מלבד מציאת יחידת אחסון מקומית בקרבת מקום לחפצי בית, אתה מתכוון להמשיך ולתרום את מה שאתה לא צריך זו דרך מצוינת לגרום למקום שלך להראות מוכן.

סוכני נדל”ן מדברים כל הזמן על החשיבות שבמקום שלכם ייראה חריג בעיני רוכשי בתים. תרומת תרומות היא אחת הדרכים הטובות ביותר לבצע בימוי בעלות נמוכה של הבית שלך. למעשה, זה בחינם!

כשאתה תורם לצדקה, אתה באמת תעשה את היום של מישהו! הנה כמה מהארגונים שיאספו את התרומות שלך:

מקומות שגובים תרומות בחינם
כשאתה זז, הזמן שלך מלא בהכנה, אריזה, טעינה, נהיגה וכל שאר המשימות שנכנסות למהלך. לכן אתה צריך מקום שיאסוף את הרהיטים שלך ותרומות אחרות.

הרשימה הבאה אינה ממצה, אך אתה אמור להיות מסוגל למצוא אחד מהארגונים האלה באזור מגוריך כדי לאסוף את התרומות שלך.

כמובן, אתה יכול גם להוריד את הדברים שלך גם במקומות שלהם. חיפוש בגוגל של חברות המקבלות תרומות בקרבת מקום צריך לעשות את העבודה. חיפוש פופולרי הוא “איסוף תרומות בקרבתי.”

1. צבא ההצלה
אחד המקומות הטובים ביותר לאיסוף תרומות הוא צבא ההצלה. ניתן למצוא את צבא ההצלה ברחבי ארצות הברית וייקח את רוב הדברים שאתה מתכנן לתרום – אולי את כולם, אם אף אחד מהם לא נכלל ברשימה הבאה של פריטים מוגבלים.

תרומות של צבא הישע שלא ניתן לקבל כוללות:

ארונות טלוויזיה
רהיטי קרטון
פריטי תינוקות
שולחנות מתכת
הם לא יכולים לקחת את הפריטים האלה בגלל תקנות ממשלתיות בנושא מכירה חוזרת ופיזורים פוטנציאליים. עם זאת, הם יאפשרו את כל מה שיש לך להציע, כך שתוכל לתרום את הרהיטים, הבגדים, המכשירים ואפילו המכוניות שלך.

האתר שלהם מציע שירותים מקוונים בתחומים רבים, אך לא בכולם. עם זאת, אם אינך יכול למצוא שירותים מקוונים, תוכל למצוא מספר מקומי אליו תוכל להתקשר כדי לתאם איסוף. לצד רצון טוב, צבא ההצלה הוא כנראה אחת החברות המוכרות ביותר שיקבלו את התרומות שלך.

החברה הייתה אחת הראשונות מסוגה, החל משנת 1865 כאשר ויליאם וקתרין בות החלו לעבוד בלונדון. לארגון התחילו התחלות מוקדמות כחלק מהכנסייה הנוצרית.

הם הפכו לאחת מחברות התרומות הגדולות בעולם, ונמצאות ביותר ממאה ושלושים מדינות. לאורך הקיום של החברות היו מיליוני חברים שעזרו לאחרים ברחבי העולם. אנשים רבים תורמים לצבא ההצלה.

תוכלו לקרוא הכל על סיפורו של צבא ההצלה כאן. הם אחד מארגוני הצדקה המוכרים ביותר שקוטפים תרומות בחינם. אם ברצונך להימנע מהבאתם לביתכם, תוכלו לבקר גם באחד המרכזים שלהם.

אתה יכול לחפש בגוגל צבא הישע בקרבת מקום, ועליך לראות את הקרובים ביותר למיקום שלך.

2. רצון טוב
ארגוני צדקה שגובים תרומות רצון טוב הוא ארגון נוסף שניתן למצוא ברחבי הארץ, אז כדאי שתמצאו אחד שייקח את התרומות שלכם באזורכם. הם מוכרים את התרומות שלך כדי להרוויח כסף כדי לתמוך בהזדמנויות תעסוקה לנזקקים בקהילה.

רצון טוב יאסוף את תרומות הרהיטים שלך כמו גם תרומות של מכוניות או משאיות.

תוכל למצוא מידע אודות אפשרויות איסוף באתר האינטרנט שלהם. ואם יש לך סוגים אחרים של תרומות, כמו בגדים או מכשירי חשמל, תוכל להוריד אותם בכל הורדת מוניטין באזור.

רצון טוב מקבל בגדים, כלים, אביזרים, סירות, קרוואנים, חניכים, מכוניות, משאיות, אלקטרוניקה וריהוט. הם אפילו לוקחים דברים כמו מכסחות דשא – והרכבים שאתה תורם לא חייבים להיות במצב עבודה.

רצון טוב הוקם בבוסטון, מסצ’וסטס, על ידי הכומר אדגר ג’יי הלמס, שר מתודיסטי. הלמס יזם את פילוסופיית הרצון הטוב של “לא צדקה, אלא סיכוי” כשאסף כלי בית ובגדים משומשים באזורים עשירים יותר בעיר. לאחר מכן הוא שכר והכשיר אנשים שהיו עניים לתקן את הסחורה המשומשת.

לאחר מכן נמכרו פריטים אלה לאנשים שתיקנו אותם. יותר ממאה וחמש עשרה שנים לאחר מכן, החברה נותרה שם ביתי ונותנת מלכ”רים מובילה של שירותי כוח אדם וחינוך.

אם אתה מעדיף פשוט לספק לרצון טוב ולא לתרום לאיסוף, אתה יכול גם לחפש בגוגל גם עבורם. רצון טוב בסביבי צריך לעשות את הטריק.

3. בנק רהיטים
בנק הרהיטים הוא עוד חברה מצוינת לאיסוף תרומות. יש 34 מדינות עם בנקים לרהיטים, ולכן יש סיכוי טוב שתוכל למצוא מיקום של בנק רהיטים כדי לאסוף את תרומות הרהיטים שלך.

כפי שהשם מרמז, המוקד העיקרי של בנק הרהיטים הוא איסוף תרומות רהיטים. עם זאת, הם מקבלים גם רכבי פנאי ומכוניות בכל מצב והם יאספו וגררו את המכוניות שלך במידת הצורך.

בנק הרהיטים ימכור את תרומותיך וישתמש בכסף לתמיכה בנשים מוכות, ילדים, מהגרים, עניים עובדים, חסרי בית בעבר ומובטלים. במקום לגרום לחברת פינוי זבל להסיר דברים מהבית שלך, אתה יכול לתרום את הרהיטים שלך לחברה כמו בנק רהיטים.

משפחות פחות ברות מזל יעריכו כי הן יכולות לקבל תרומות מארגון צדקה שיכול לספק מיטה לילד שלהם לישון בה. תרומת רהיטים עם איסוף יכולה להתרחש ללא מאמץ אם יש בנק רהיטים בסמוך למיקומכם.

4. אמווטים
Amvets משתמש במתנות כדי לתמוך בוותיקים מקומיים. תרומות ניתנות לעיתים קרובות לוותיקים הנזקקים, כך שלאמווט יש צורך מתמשך בבגדים כמו גם מכשירי חשמל קטנים, וילונות וילונות, מחשבים, טלוויזיות, מכשירים קטנים, כלי מטבח, ספרים, מצעים, אופניים ותרומות אחרות.

אתה יכול לקחת את התרומות שלך למיקומים ספציפיים עבור Amvets, ואתה יכול לתאם איסוף לתרומות שלך אם אתה מעדיף. אם אתה מתכנן איסוף, תצטרך לאסוף את התרומות שלך, לסמן אותן עבור אמווט ולהניח אותן מחוץ לדלתך עד השעה 07:30 ביום שתזמן את האיסוף.

אם אתם תורמים רהיטים או פריטים גדולים אחרים ואוספת אותם, פנו לארגון Amvet המקומי שלכם ושאלו אותם כיצד הם רוצים לארגן את האיסוף.

AMVETS (אמריקני ותיקים) הוא ארגון השירות הוותיקים השמור בקונגרס, המייצג עשרים מיליון אינטרסים ותיקים. AMVETS מספקת שירותים לכל מי ששירת בצבא ארצות הברית, כולל המילואים והמשמר.

עם יותר ממאתיים וחמישים אלף חברים בארה”ב, הם ותיקים המשרתים ותיקים. כשאתה תורם לצדקה באמצעות AMVETS, אתה עוזר לאלו שיכולים להשתמש בעזרה ששירתה את ארצנו. AMVETS ידועה בתרומות לאזרחים ותיקים.

5. GreenDrop
מה לדעת על חברות שמקבלות תרומות אם אתה נמצא בחוף המזרחי, GreenDrop כנראה זמין באזור שלך. זוהי תוכנית המשמשת מספר ארגוני צדקה שונים, כולל אגודת סנט וינסנט דה פול מפילדלפיה, המסדר הצבאי של הלב הסגול, הצלב האדום האמריקני וההסתדרות הלאומית לעיוורים.

ארגונים אלה משתמשים ב- GreenDrop כדי לגייס כספים לעבודתם באמצעות איסוף תרומות.

בנוסף לאיסוף התרומות הרגיל, GreenDrop מציע גם שירות ניקוי ביתי שיעזור לך לעבור את הבית שלך כדי לזהות ולתרום כמויות גדולות של חפצי בית ובגדים.

אתה יכול לגרום להם לבוא לפני שתעבור ולעבור דרך הבית שלך כדי למצוא את מה שאתה רוצה לתרום ומה הם יקבלו. ברגע שתכנית קיימת, הם יעזרו לארוז ולהסיר את הפריטים שתרצו לתרום.

GreenDrop היא חברה מצוינת שיש לקחת בחשבון לצורך איסוף תרומה.